O nas

O nas

Juspol istnieje od 1993 roku. Trójka rodzeństwa zdecydowała się stworzyć mały rodzinny biznes w Łasku-Kolumnie – na podwórku, w którym dorastała, a później wychowywała własne dzieci. Z pierwszych liter ich imion (Janusz, Urszula i Sylwester) powstała nazwa firmy, która od ćwierćwiecza funkcjonuje na rynku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji damskiej odzieży sprawiło, że znakiem rozpoznawczym Juspolu stała się wysoka jakość ubrań i zadowolenie klientów. Juspol prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

product

Kolekcje

Nasz cel? Sprawić, by kobieta, która zakłada nasze ubrania, czuła się piękna, bez względu na to, jaki rozmiar nosi. Dbamy o najwyższą jakość wykonania naszych ubrań, śledzimy trendy, przygotowujemy projekty, które zapewniają świetny wygląd i komfort. W naszych kolekcjach znajdą Państwo spodnie, żakiety, sukienki, garsonki, kurtki i płaszcze wiosenne, jesienne oraz zimowe w rozmiarach od 38 do 58 (niektóre produkty w rozmiarze 60). Tworzymy ubrania dla kobiet, którym zależy na tym, żeby wyglądać elegancko, z klasą, podkreślić sylwetkę i jednocześnie czuć się dobrze we własnej skórze.

product

Realizacje

W maju 2016 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Kongresie Kobiet w Brukseli. Prezentowaliśmy tam swoje produkty oraz przedstawiliśmy naszą nową kolekcję, stworzoną z myślą o kobietach biznesu, które cenią sobie elegancję, jakość i klasę.

product